szkola2.jpgszkola3.jpgszkola4.jpgszkola5.jpgszkola6.jpgszkola7.jpg

Wychowawcy i nauczyciele klas IV-VI

rok szkolny 2017/2018

 

IV a – wychowawca: Małgorzata Górska

j. polski – Małgorzata Górska

j. angielski – Beata Kaźmierczak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Łukasz Jóźwiak

przyroda – Katarzyna Niewolna

matematyka – Iwona Drzewiecka

informatyka – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Iwona Dubiel

religia – Lidia Sowińska

 

IV b – wychowawca: Aleksandra Grochowiak

j. polski – Andraej Szymczak

j. angielski – Beata Kaźmierczak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Andrzej Szymczak

przyroda – Katarzyna Niewolna

matematyka – Hanna Fąka

informatyka – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Iwona Dubiel

religia – Lidia Sowińska

 

IV c – wychowawca: Katarzyna Niewolna

j. polski – Izabela Bloch

j. angielski – Beata Kaźmierczak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Łukasz Jóźwiak

przyroda – Katarzyna Niewolna

matematyka – Luiza Pawlak

informatyka – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Aleksandra Skrzypek

religia – Lidia Sowińska

 

IV d – wychowawca: Lidia Sowińska

j. polski – Małgorzata Górska

j. angielski – Beata Kaźmierczak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Łukasz Jóźwiak

przyroda – Katarzyna Niewolna

matematyka – Lidia Sowińska

informatyka – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Aleksandra Skrzypek

religia – Lidia Sowińska

 

V a – wychowawca: Andrzej Szymczak

j. polski – Andrzej Szymczak

j. angielski – Beata Kaźmierczak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Katarzyna Kubik

historia i społeczeństwo – Andrzej Szymczak

przyroda – Joanna Pohl

matematyka – Iwona Drzewiecka

zaj. komputerowe – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – Lidia Sowińska

wych. do życia w rodz. - Katarzyna Pieczeniak

 

V b – wychowawca: Joanna Pohl

j. polski – Małgorzata Górska

j. angielski – Beata Kaźmierczak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Katarzyna Kubik

historia i społeczeństwo – Łukasz Jóźwiak

przyroda – Joanna Pohl

matematyka – Hanna Fąka

zaj. komputerowe – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – Lidia Sowińska

wych. do życia w rodz. - Katarzyna Pieczeniak

 

V c – wychowawca: Bartosz Adamczewski

j. polski – Patrycja Nowicka

j. angielski – Bartosz Adamczewski

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Katarzyna Kubik

historia i społeczeństwo – Patrycja Nowicka

przyroda – Natalia Adamczewska

matematyka – Hanna Fąka

zaj. komputerowe – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – Lidia Sowińska

wych. do życia w rodz. - Katarzyna Pieczeniak

 

VIa – wychowawca: Łukasz Jóźwiak

j. polski – Izabela Bloch

j. angielski – Bartosz Adamczewski

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Katarzyna Kubik

historia i społeczeństwo – łukasz Jóźwiak

przyroda – Katarzyna Niewolna

matematyka – Iwona Drzewiecka

zaj. komputerowe – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – ks. Patryk Mazur

wych. do życia w rodz. – Katarzyna Pieczeniak

 

VIb – wychowawca:  Katarzyna Kubik

j. polski – Izabela Bloch

j. angielski – Bartosz Adamczewski

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Katarzyna Kubik

historia i społeczeństwo – Łukasz Jóźwiak

przyroda – Natalia Adamkiewicz

matematyka – Luiza Pawlak

zaj. komputerowe – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Ewa Paszkiewicz/Aleksandra Skrzypek

religia – ks. Patryk Mazur

wych. do życia w rodz. – Katarzyna Pieczeniak

 

VIc – wychowawca:  Izabela Bloch

j. polski – Izabela Bloch

j. angielski – Bartosz Adamczewski

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Katarzyna Kubik

historia i społeczeństwo – Izabela Bloch

przyroda – Michał Stachowiak

matematyka – Hanna Fąka

zaj. komputerowe – Katarzyna Kubik

zaj. techniczne – Aleksandra Grochowiak

w-f – Ewa Paszkiewicz/Aleksandra Skrzypek

religia – ks. Patryk Mazur

wych. do życia w rodz. – Katarzyna Pieczeniak

 

VII a – wychowawca: Iwona Drzewiecka

j. polski – Henryka Stachowiak

j. angielski – Bartosz Adamczewski

j. niemiecki - Katarzyna Pieczeniak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Łukasz Jóźwiak

geografia - Grzegorz Stachowiak

biologia – Katarzyna Niewolna

chemia - Joanna Pohl

fizyka - Agnieszka Pielecha

matematyka – Iwona Drzewiecka

informatyka – Luiza Pawlak

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – ks. Patryk Mazur

wych. do życia w rodz. – Katarzyna Pieczeniak

 

VII b – wychowawca: Aleksandra Skrzypek

j. polski – Patrycja Nowicka

j. angielski – Bartosz Adamczewski

j. niemiecki - Katarzyna Pieczeniak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Patrycja Nowicka

geografia - Grzegorz Stachowiak

biologia – Katarzyna Niewolna

chemia - Joanna Pohl

fizyka - Agnieszka Pielecha

matematyka – Hanna Fąka

informatyka – Luiza Pawlak

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – ks. Patryk Mazur

wych. do życia w rodz. – Katarzyna Pieczeniak

 

VII c – wychowawca: Katarzyna Krysztofiak - Paczyna

j. polski – Andrzej Szymczak

j. angielski – Bartosz Adamczewski

j. niemiecki - Katarzyna Pieczeniak

muzyka – Agata Domańska

plastyka – Aleksandra Grochowiak

historia – Łukasz Jóźwiak

geografia - Michał Stachowiak

biologia – Katarzyna Niewolna

chemia - Joanna Pohl

fizyka - Agnieszka Pielecha

matematyka – Iwona Drzewiecka

informatyka – Agnieszka Pielecha

w-f – Aleksandra Skrzypek/Krzysztof Krawenda

religia – ks. Patryk Mazur

wych. do życia w rodz. – Katarzyna Pieczeniak

 

 

Szkola Tulce