szkola2.jpgszkola3.jpgszkola4.jpgszkola5.jpgszkola6.jpgszkola7.jpg

Wychowawcy i nauczyciele gimnazjum

rok szkolny 2017/18

 

klasa II a   - wychowawca: Małgorzata Warszczyńska – Jędrzejewska

j. polski – Andrzej Szymczak
j. angielski – Małgorzata Warszczyńska-Jędrzejewska
j. niemiecki – Sylwia Lesińska
historia - Łukasz Jóźwiak
wos - Łukasz Jóźwiak
geografia - Grzegorz Stachowiak
biologia - Katarzyna Niewolna
chemia - Joanna Pohl
fizyka - Agnieszka Pielecha 
matematyka - Luiza Pawlak
informatyka - Agnieszka Pielecha
zaj. artystyczne - Aleksandra Grochowiak
zaj. techniczne - Aleksandra Grochowiak
w – f - Ewa Paszkiewicz/ Krzysztof Krawenda
religia – ks. Patryk Mazur
wychowanie do życia w rodzinie - Katarzyna Pieczeniak

 

klasa II b   - wychowawca: Patrycja Nowicka

j. polski – Patrycja Nowicka
j. angielski – Bartosz Adamczewski/Małgorzata Warszczyńska-Jędrzejewska
j. niemiecki – Katarzyna Pieczeniak/Sylwia Lesińska
historia - Patrycja Nowicka
wos - Łukasz Jóźwiak
geografia - Michał Stachowiak
biologia - Katarzyna Niewolna
chemia - Joanna Pohl
fizyka - Agnieszka Pielecha 
matematyka - Iwona Drzewiecka
informatyka - Agnieszka Pielecha
zaj. artystyczne - Aleksandra Grochowiak
zaj. techniczne - Aleksandra Grochowiak
w – f - Ewa Paszkiewicz/ Krzysztof Krawenda
religia – ks. Patryk Mazur
wychowanie do życia w rodzinie - Katarzyna Pieczeniak

klasa II c   - wychowawca: Hanna Fąka

j. polski – Patrycja Nowicka
j. angielski – Małgorzata Warszczyńska-Jędrzejewska
j. niemiecki – Sylwia Lesińska
historia - Łukasz Jóźwiak
wos - Łukasz Jóźwiak
geografia - Michał Stachowiak
biologia - Katarzyna Niewolna
chemia - Joanna Pohl
fizyka - Agnieszka Pielecha 
matematyka - Hanna Fąka
informatyka - Agnieszka Pielecha
zaj. artystyczne - Aleksandra Grochowiak
zaj. techniczne - Aleksandra Grochowiak
w – f - Ewa Paszkiewicz/ Krzysztof Krawenda
religia – ks. Patryk Mazur
wychowanie do życia w rodzinie - Katarzyna Pieczeniak


klasa III a   - wychowawca: Luiza Pawlak

j. polski – Małgorzata Górska
j. angielski – Małgorzata Warszczyńska-Jędrzejewska
j. niemiecki – Sylwia Lesińska/Katarzyna Pieczeniak
historia – Łukasz Jóźwiak
wos – Łukasz Jóźwiak
geografia - Michał Stachowiak
biologia - Katarzyna Niewolna
chemia - Joanna Pohl
fizyka - Agnieszka Pielecha
matematyka – Luiza Pawlak
informatyka - Agnieszka Pielecha
zaj. artystyczne - Aleksandra Grochowiak
edukacja dla bez. - Andrzej Szymczak
w – f - Ewa Paszkiewicz/ Krzysztof Krawenda
religia – ks. Patryk Mazur
wychowanie do życia w rodzinie - Katarzyna Pieczeniak

klasa III b   - wychowawca: Agnieszka Pielecha

j. polski – Henryka Stachowiak
j. angielski – Małgorzata Warszczyńska-Jędrzejewska
j. niemiecki – Sylwia Lesińska/Katarzyna Pieczeniak
historia – Łukasz Jóźwiak
wos – Łukasz Jóźwiak
geografia - Michał Stachowiak
biologia - Katarzyna Niewolna
chemia - Joanna Pohl
fizyka - Agnieszka Pielecha 
matematyka – Luiza Pawlak
informatyka - Agnieszka Pielecha
zaj. artystyczne - Aleksandra Grochowiak
edukacja dla bez. - Andrzej Szymczak
w – f - Ewa Paszkiewicz/ Krzysztof Krawenda
religia – ks. Patryk Mazur
wychowanie do życia w rodzinie - Katarzyna Pieczeniak

 

 

Szkola Tulce